I'm guessing that of 4,600 ounces produced during 3 months then probably half of that was during the month of March
so if 2,300 ounces was for March then that's looking like about 28,000 ounces per year
and 28,000 ounces leads to gross income of about $44 million
I'm guessing that of 4,600 ounces produced during 3 months then...
Add to My Watchlist
What is My Watchlist?