Correct me if I'm wrong, but MMN appear to have realised the following average price per oz of Ag:
73,000 oz sold during the quarter (Section 1.0 Summary)
AU$1,308,000 received from product sales(App 5B, Section 1.1, current qtr)
Average sale price/oz = AU$1,308,000/73,000oz = AU$17.92.
Not a bad rsult for "grotty silver powder that's black and hard to sell".