Checked with AFT and will be able to buy product from Sydney soon, Price $650 for the personal unit. Production 5,000 per week I think was the original indication of the Melb plant.
Therefore 1 week production = 650*5000 = $3,250,000
Question then is what margin do they receive on this (ie production costs / distribution costs).
Checked with AFT and will be able to buy product from Sydney...
Add to My Watchlist
What is My Watchlist?