Anyone knows cost to produce per ounce?.
At grade of 2.6 g/t Au,my guess should be average around $ 650 per
ounce.
CRK is forming an uptrend and now is the best time to buy.
It may take two years to give you 5 times return IMO.
Anyone knows cost to produce per ounce?.At grade of 2.6 g/t...
Add to My Watchlist
What is My Watchlist?