5hareholder,in your post,you say:
"If cash costs are $700/oz," and " Assuming the same cash costs as at Goongarrie"
Can you explain in details how do you get these figures? Is that possible better than $700/oz?
5hareholder,in your post,you say: "If cash costs are $700/oz,"...
Add to My Watchlist
What is My Watchlist?