i am in this is looking cheap day by day i know r cost is around 600 per ounce however even if i take 1200 per ounce is the cost still have a health margin in excess of 500 dollars per ounce equates to close to r present MC 20 million plus this a real deal for mutli bagger in less than 12 months
i am in this is looking cheap day by day i know r cost is...
Add to My Watchlist
What is My Watchlist?