Yes nowadays I find it hard to note the production cost of any company...ie how much would it cost on avg to produce an ounce of gold...i expect to find this in annual report but couldn't.
All, I think any company that's producing at a rate of $800USD per ounce would be a good deal..any opinions on this or has anyone got any source on where we could find this out or its just impossible..?
Yes nowadays I find it hard to note the production cost of any...
Add to My Watchlist
What is My Watchlist?