$15.99 kg is cheap.As for prices it is all down to the...

  1. 7,980 Posts.
    lightbulb Created with Sketch. 21
    $15.99 kg is cheap.
    As for prices it is all down to the retailer.
    Farmers just take what they offer on the day.
 
arrow-down-2 Created with Sketch. arrow-down-2 Created with Sketch.